Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №1
м.Дніпропетровськ – вул.Бережна: 146-148, 152, 154, 156, 158-158А, 160-160А, 164, 166, 168-168А, 170, 172, 174А, 176, 178-178А, 180-180А, 182, 184-184В, 201-373; вул.Епіка, вул.Загірська: 36-36А, 38, 40-63А; вул.Кінноспортивна, вул.Моріса Тореза, вул.Моторна: 187, 189-191А, 193-193А, 195, 197, 201, 203-203А, 205, 207, 209-209А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223-223А, 225, 227, 229-229А, 235, 240-296А; вул.Мохова: 90-92, 96-96А, 98, 100, 102-102А, 104-104А, 106А, 108-246; вул.Новоставкова, вул.Передова: 673-677, 683-685, 687-689, 691, 693, 695, 699-699В, 701, 703, 705, 707, 709, 711-713А, 715, 717, 719, 721, 723, 725, 727, 729, 731, 733, 735-735А, 737-737А, 745, 747-749, 751, 753-755, 757, 759, 761, 763, 765, 767, 769-771, 773, 779-781, 783, 785-785А, 787, 789, 791, 793, 795, 797, 799-820; вул.Робкорівська: 26, 28, 30, 32-194; вул.Шпакова, пров.Моховий, пров.Новоставковий; вул.Арсенальна, вул.Бережна: 48, 50-50А, 52, 54-54А, 56-56А, 58, 60-60А, 62, 64, 66-68А, 70, 72, 74-74А, 76, 78, 80-80А, 82, 84-145, 149-151, 153-153А, 155-155А, 157-157А, 159, 161-161В, 165-165Б, 167, 169-169А, 171А, 173-174, 175, 177А, 179, 181, 183-183А, 185-199; вул.Дмитренка, вул.Загірська: 1-35, 37-37А, 39-39А; вул.Крайова, вул.Красносельська, вул.Лужникова, вул.Моторна: 59-61, 63-63А, 65-67, 69-69А, 71-71А, 73-73А, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95-95А, 97, 101, 103-103А, 105, 107, 113-128, 131-186, 188, 192-192А, 194-194А, 196-196А, 198, 202-202А, 204-204А, 206, 208, 210, 212, 214-214А, 216, 218, 220, 222, 224-224А, 226, 228, 230-234А, 236-238; вул.Новоозерна, вул.Обласна: 10-10Г, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24-24А, 26-28Б, 30, 32, 34-101; вул.Попудренка: 82-114, 116-140, 158; пров.Арсенальний, пров.Дмитренка, пров.Загірський; вул.Бережна: 1-47, 49, 51, 53, 55-55А, 57, 59, 61, 63, 65-65А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83-83А; вул.Гіляровського, вул.Гуртова: 41, 43, 45, 49-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 82-140; вул.Житомирська: 263-406; вул.Злагоди, вул.Іжевська: 167-247; вул.Кіровоградська: 113, 115-115А, 117-117А, 119, 121-121А, 123-123А, 125-125Є, 127-127А, 129, 131-131А, 133-133Б, 135-135А, 137-139, 141, 143, 147; вул.Мінусинська: 149, 151, 153, 155-155А, 157-159А, 162-362А; вул.Моторна: 1-58Б, 62, 64-64А, 68, 70, 72, 74, 76-78, 80-80А, 84-84А, 86-86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98-100А, 102, 104, 106, 108-112, 130; вул.Обласна: 1-9, 11, 13-13А, 15-15А, 17-17Б, 19, 21, 23, 25-25А, 29, 31-31А, 33-33А; вул.Попудренка: 1-80, 115, 143; вул.Читинська, пров.Гуртовий, пров.Моторний, пров.Променистий; вул.Атлетична, вул.Бєлградська: 47-47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63-63А, 65-173; вул.Гуртова: 21, 23, 25, 27, 29, 31-31А, 33-33А, 35; вул.Казахстанська: 71, 73, 75, 77, 79, 81-81А, 83, 87-266; вул.Лєскова, вул.Невська, вул.Олексія Неживого, вул.Передова: 513, 517, 519-519А, 523, 525-525А, 527-531, 533, 535, 537, 539, 541-541А, 543, 545, 547, 549, 551, 555, 557, 559, 561, 563, 565-567А, 569-569А, 571-571З, 573-573Б, 575, 577-577А, 579, 581-581А, 583, 585, 587, 589, 591, 593, 599-599В, 601, 603, 605, 607-609, 611-669, 678, 686, 690, 692, 694, 696, 700, 702, 704-704А, 706, 708, 710, 714-714А, 716-716А, 718, 720, 722, 724, 726, 728, 730, 732, 734, 736-736А, 740-744, 746, 750-750А, 752, 756, 758, 760, 762, 764, 766, 768, 772-772А, 776А-778, 782, 784, 786, 788-788А, 790, 792, 794-794А, 796, 798; вул.Петриківська, вул.Східна, вул.Царичанська, пров.Лук’яненка, пров.Східний; вул.Алуштинська, вул.Анадирська, вул.Арктична, вул.Башкирська, вул.Бєлградська: 1-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Верховинська, вул.Вітряна, вул.Гуртова: 1-20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36-40, 42, 44, 46-46А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64-64А, 66, 68, 70, 72, 74-78Б; вул.Джгутова, вул.Кубанська, вул.Лейтенанта Роя, вул.Межова, вул.Мохова: 1-89, 93-95Г, 97А-97Г, 99А, 101, 103, 105-105А, 107; вул.Приозерна, вул.Резервна, вул.Робкорівська: 1-25, 27, 29, 31-31А; вул.Стародубцева, вул.Таганрозька: 306Б, 308-308А, 310, 312, 314, 316, 318-318А, 324-326, 328, 330, 332-334А, 338, 340-348А, 358, 364-374; вул.Тайгова, вул.Чернявського, вул.Широка: 82, 84, 86-86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106-108, 110, 112-112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124-124Б, 126, 128-299; вул.Шлюзова, пров.Вітряний, пров.Джгутовий, пров.Тайговий, пров.Шпаковий; вул.Дубовика, вул.Житомирська: 1-262А; вул.Іжевська: 1-163; вул.Кемеровська, вул.Кольчугіна, вул.Охтирська, вул.Рилєєва: 76А, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/129, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 211А, 212, 212А, 213, 214, 214А, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 245А, 247, 249, 251; вул.Чернігівська: 134-429; вул.230-ї стрілецької дивізії, пров.Визволення, пров.Донецький, пров.Житомирський, пров.Сміливий, пров.Чернігівський; вул.Вільхова, вул.Георгієвського, вул.Глущенка, вул.Кіровоградська: 198-320; вул.Петрозаводська: 184-188, 190-519; вул.Прянишникова, вул.Сафонова, вул.Седнєва, вул.Сподівань: 111-111Б, 113, 115, 117-117А, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135-190; вул.Трансформаторна: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48-50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104-176; вул.Чернігівська: 4, 6, 8, 10-16, 18, 20-105; пров.Трансформаторний; Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №11" Дніпропетровської обласної ради"
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Строменко Вадим Валерійович ,1979 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «ДСК-ПРОМ»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Грекова Наталя Миколаївна,1987 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України в Апараті Верховної Ради України
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Коломійцев Олександр Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛІАС КОМПАНІ"
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Волков Василь Петрович,1968 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Чеберда Андрій Олексійович,1985 р.н., освіта: Вища, Начальник відділу експлуатації фондів КЕВ м. Дніпропетровськ
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Куліковська Альона Олександрівна,1989 р.н., освіта: Вища, Старший державний виконавець Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Цибук Анатолій Михайлович,1942 р.н., освіта: Вища, Директор ТДВ «Дніпропетровське автотранспортне підприємство 11228»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Лавріненко Яна Михайлівна,1990 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Калініна Лада Вікторівна,1975 р.н., освіта: Середня, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» Кирпа Інна Андріївна,1966 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Мартинюк Анастасія Володимирівна,1989 р.н., освіта: Вища, Інженер КБ “Південна”
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» Нестеренко Євген Анатолійович,1981 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Пермякова Юлія Анатолійовна,1986 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює Епова Олена Леонідівна,1979 р.н., освіта: Вища, Менеджер ТОВ «Еліт- фарм»
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Аллахвердієв Джавід Тофіг огли,1989 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі