Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №3
м.Дніпропетровськ – вул.Вишнева, вул.Кіровоградська: 2-60; вул.Клубна, вул.Кузнецова, вул.Новочеркаська: 80-80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94-211; вул.Передова: 93, 95, 97, 99, 102-312А, 320-320А, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336-338, 340, 342, 344-344А, 346-346А, 348-348А, 350-350Є, 352-352А, 356-356А, 358, 360, 364-366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380-382, 384-384А, 386-388А, 390, 392, 396, 398, 400, 402; вул.Пестеля, вул.Райніса, вул.Славгородська, вул.Тернова, вул.Широка: 1-81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105-105А, 109, 111, 113-113А, 115, 117, 119, 121-121А, 123, 125, 127; вул.Штормова: 154-154А, 156-206; пров.Бурятський, пров.Клубний, пров.Олевський, пров.Передовий, пров.Поетичний, пров.Покришкіна, пров.Райніса, пров.Славгородський, пров.Снайперський, пров.Шатурський, пров.Широкий, пров.Штормовий; вул.Берегова: 204; вул.Висоцького: 2А; вул.Дементьєва: 6-8; вул.Шолохова: 5-7; шосе Донецьке: 6, 10; вул.Шолохова: 11-15, 25-29; шосе Донецьке: 12; вул.Дементьєва: 2, 12-14; вул.Шолохова: 19-23, 35-39; пров.Вишневий вул.Бальзака, вул.Берегова: 1-198; вул.Волго-Донська, вул.Краснопресненська, вул.Підвітряна, вул.Повздовжня, вул.Пожежна: 32-32А, 34, 36-40, 44-46, 50-52, 54-54А, 56, 58-66; вул.Стахановців, вул.Таганрозька: 1-232; вул.Штормова: 1-153, 155; пров.Прохолодний, пров.Таврійський, пров.Таганрозький, пров.Терновий, пров.Шосейний, тупик Береговий, тупик Волго-Донський, тупик Краснопресненський; вул.Архангельська, вул.Богомаза: 52-135, 137; вул.Гагринська: 27, 29, 31-158; вул.Дмитровградська, вул.Мольєра: 1-28, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Райдужна, вул.Семипалатинська, вул.Солончакова, вул.Спартака: 1-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Трипільська, вул.Ферганська, вул.Янтарна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 47, 49; пров.Гагринський, пров.Орільський, пров.Семипалатинський, пров.Солончаковий, тупик Орільський, тупик Солончаковий; вул.Богомаза: 136-136А, 138-184; вул.Вітчизняна: 62-95; вул.Грінченка: 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220-220А, 222, 224-459А; вул.Декабристів, вул.Дружня, вул.Клочка, вул.Лебедєва-Кумача, вул.Новоковальська, вул.Орджонікідзе, вул.Петрозаводська: 1-167А, 189; вул.Рилєєва: 15, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Універсальна: 22-24, 26, 28, 30-69; вул.Чернігівська: 1-3, 5, 7, 9, 17, 19; пров.Одеський, пров.Петрозаводський, тупик Грінченка
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Адамчик Галина Ярославівна,1960 р.н., освіта: Вища, Виконавчий директор ТОВ «Хлібзавод №10»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Постольник Назарій Ігорович,1985 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Кошман Володимир Олександрович,1960 р.н., освіта: Вища, Начальник Комунальне підприємство "Міська комунальна центральна аварійно- диспечерська служба" Дніпроптеровської міської ради
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Мосієнко Анатолій Гнатович,1956 р.н., освіта: Вища, Заступник директора ТОВ «Агро-Техторг»
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Шинкаренко Дмитро Сергійович,1979 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Соловйова Лідія Іванівна,1955 р.н., освіта: Вища, Заступник генерального директора з технічних питань Товариства з обмеженою відповідальністю "Готельний комплекс - Готель Асторія"
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Лялька Ростислав Олексійович,1968 р.н., освіта: Незакінчена вища, пенсіонер
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Більцан Костянтин Миколайович,1982 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «ВІРАТРЕЙДІНГ»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Олійник Олексій Анатолійович ,1983 р.н., освіта: Вища, Керівник відділу продаж сільськогосподарсь кої техніки Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія Альбіон"
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Денисенко Анастасія Сергіївна,1993 р.н., освіта: Середня, Студентка 4 курса Дніпропетровсько го Національного університету ім. О. Гончара
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» Роїк Ігор Іванович,1969 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Роменський Віталій Ігоревич,1988 р.н., освіта: Незакінчена вища, Машиніст крана ТОВ ГКФ "Єлектропромремонт"
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Кушнір Станіслав Васильович,1977 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Ізотова Тетяна Євгенівна,1970 р.н., освіта: Вища, Майстер ТОВ НВП «Січеславагромонтаж»
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Балін Дмитро Михайлович,1991 р.н., освіта: Середня спеціальна, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі