Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №4
м.Дніпропетровськ – вул.Крюкова, вул.Осипенка, вул.Передова: 1-92, 94, 96, 98, 100; вул.Придніпровська, вул.Саранська, пров.Бахчисарайський, пров.Осипенка, пров.Тульчинський; вул.Айвазовського, вул.Бебеля, вул.Березова, вул.Бокова, вул.Васнецова, вул.Верстова, вул.Вузлова, вул.Генічеська, вул.Гудкова: 36-97; вул.Дар’яльська, вул.Долинська, вул.Жвава, вул.Івана Зінукова, вул.Кінцева, вул.Ковальська, вул.Колоскова, вул.Лісопильна, вул.Муравйова, вул.Обхідна, вул.Осетинська, вул.Павлоградська, вул.Пелагеї Поляхової, вул.Пожежна: 1-31, 33, 35, 41-43, 47, 53, 55, 57; вул.Прохолодна, вул.Ротна, вул.Скрябіна, вул.Сормовська, вул.Тобольська, вул.Торговельна, вул.Халтуріна, вул.Хустівська, вул.Чапаєва, пров.Івана Зінукова, пров.Ковальський, пров.Муравйова, пров.Обхідний, пров.Пожежний, пров.Чернишевського, тупик Верстовий, тупик Шосейний; вул.Артюшенка, вул.Вітчизняна: 1-59; вул.Волоколамська, вул.Волочаєвська, вул.Галі Андрусенко, вул.Голубовського, вул.Гребінки, вул.Груднева, вул.Гудкова: 10-35; вул.Енгельса, вул.Желябова, вул.Заводська, вул.Іскри, вул.Кільцева, вул.Крилова, вул.Лепсе, вул.Лермонтова, вул.Минакова, вул.Михайлова, вул.Некрасова, вул.Новоросійська, вул.Північнодвінська, вул.Промислова, вул.Проміжна, вул.Пушкіна, вул.Роздільна, вул.Сизранська, вул.Тагільська, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, пров.Василівський, тупик Чайковського; вул.Бойова, вул.Варварівська, вул.Весела, вул.Гусяча: 2-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56-56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Делегатська, вул.Індустріальна, вул.Каляєва, вул.Манкевича, вул.Новочеркаська: 1-79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93; вул.Очеретяна, вул.Полєнова, вул.Швидкісна, вул.Щукіна, пров.Делегатський, пров.Очеретяний, пров.Цюрупинський; вул.Алма-Атинська, вул.Лозова, вул.Мольєра: 29-31, 33-33/35, 35, 37, 39, 41, 43-162; вул.Онезька, вул.Ризька, вул.Спартака: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55-96; вул.Трансформаторна: 1-25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51-51А, 53, 55, 57, 59-59А, 61-61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; пров.Онезький
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Гороховський Михайло Семенович,1965 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «ЯНГО»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Старовойтова Тетяна Вікторівна,1973 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Леонов Михайло Юрійович,1962 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Кальмус Валерій Миколайович,1984 р.н., освіта: Вища, Фізична особа-підприємець
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Шатравка Наталія Василівна,1981 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Лампіка Тетяна Вікторівна,1978 р.н., освіта: Вища, Директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровська Топливно-Енергетична Компанія"
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Голубничий Олексій Володимирович,1985 р.н., освіта: Вища, Заступник голови правління ГО "Правова опора"
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Шульга Анжела Анатоліївна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор Приватної фірми «УСПІХ»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Дуновський Артем Сергійович,1976 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Бахишева Ольга Давланівна,1971 р.н., освіта: Вища, Адміністратор ТОВ «Флавіа Рітейл»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» Кремененко Павло Олександрович,1974 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Мередіан Ігор Вадимович,1989 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Рожко Олег Ігорович,1984 р.н., освіта: Вища, Директор Товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельно-монтажна компанія “ДІМ”
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює Василенко Михайло Володимирович,1979 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «Янгол охоронець»
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Богдан Лариса Миколаївна,1980 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Безгінов Сергій Анатолійович,1975 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі