Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №11
м.Дніпропетровськ – вул.Барикадна: 3; вул.Гопнер, вул.Леніна: 1А, 1А к.1, 1А к.2, 1Б, 2А, 4; вул.Московська: 23-31; вул.Набережна В.І.Леніна: 19, 19А, 20, 27, 27А; вул.Плеханова: 10А, 12, 12А, 14; вул.Харківська: 2-5; вул.Ширшова: 10-14; вул.Юліуша Словацького: 7, 10; просп.Карла Маркса: 42, 46, 46А; бульв.Європейський, вул.Глинки, вул.Леніна: 1, 4А, 6, 8, 9, 11, 12; вул.Миронова, вул.Московська: 2-21; вул.Плеханова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 15А, 15Б; вул.Сєрова: 1А; вул.Харківська: 6-21; вул.Центральна, вул.Ширшова: 1-9; пл.Дем’яна Бєдного: 1; просп.Карла Маркса: 54, 54А, 58, 68, 70, 70А; вул.Комсомольська: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 41, 41/43, 42, 44, 45, 46А, 48, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Леніна: 15, 20, 21, 21А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40; вул.Мечникова, вул.Сєрова: 3, 5, 13, 15, 17, 19, 19Д, 21, 21А, 23, 25, 27; вул.Челюскіна, вул.Чкалова: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50А, 52, 54А, 60, 62; просп.Карла Маркса: 67, 69, 77, 79, 81, 83; вул.Бородинська: 4-35А; вул.Карла Лібкнехта: 4Б, 10, 12; вул.Комсомольська: 7, 9, 10, 12, 12А, 12Д, 13, 14, 15, 16/18, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 30, 32; вул.Короленка: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 14, 14/16, 15, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Паторжинського: 33; вул.Південна: 2Б, 4, 6, 8; вул.Червона: 3А-20; пл.Червона, просп.Карла Маркса: 55; тупик Свєтлова вул.Артема: 1-19; вул.Виконкомівська: 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24А, 25, 27, 27А, 29, 31; вул.Володарського: 1-38; вул.Карла Лібкнехта: 1 к.1-3Б, 5/7-9, 11-11А, 13; вул.Комсомольська: 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6; вул.Свєтлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 20В; вул.Чкалова: 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; вул.Шевченка: 36, 36А, 38, 53, 55, 55А; пл.Цегляна, пров.Іртиський, пров.Павлодарський, пров.Південний, пров.Цегляний, просп.Карла Маркса: 49, 53, 53А; вул.Артема: 21-52; вул.Барвінківська: 20, 22, 22А, 24, 26; вул.Бородинська: 37, 39-43А; вул.Виконкомівська: 44, 46, 48, 52А, 54, 54А, 56, 56Б, 58, 58А, 60, 62, 62А, 64, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 77А, 79, 81, 83А, 85, 87, 91Б, 93; вул.Димитрова: 20, 22, 26, 28; вул.Карла Лібкнехта: 14-28, 30, 36, 40, 42, 46, 48, 50-50А, 54, 58; вул.Свєтлова: 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 39, 40, 45; вул.Тельмана: 21, 23, 27Б, 29; вул.Українська: 17/19, 21, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 30, 32; вул.ХХІІ партз’їзду: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 37, 39; вул.Червона: 21А, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45-47А, 49А, 51-51А, 53-53А, 55, 61А, 63-63А; вул.Шпіндяка: 27, 29, 30, 31, 31А, 32, 33А, 34, 36; тупик Виконкомівський вул.Артема: 53-61; вул.Барвінківська: 30, 32, 34, 36, 40; вул.Благоєва: 9, 9А, 11, 13, 13А, 14, 16; вул.Бородинська: 38-38А, 45-51; вул.Виконкомівська: 26, 28, 32, 34, 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Дарвіна: 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 47, 49, 53; вул.Димитрова: 17, 19, 19А, 21, 30, 32, 32А, 36; вул.Карла Лібкнехта: 29-29А, 31-35, 39, 41, 43-45, 47, 49, 53-53А, 55А-57А, 59-73; вул.Короленка: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 69Б, 71, 71А, 71Б, 73, 75, 75А, 77, 79, 81, 81Б, 83, 85, 89, 91; вул.Свєтлова: 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б; вул.Тельмана: 18, 18А, 20, 31, 35, 37; вул.Українська: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13/15, 13/15А, 14, 16, 18, 20, 27, 29, 31, 31А, 33, 33А, 34, 36, 38; вул.ХХІІ партз’їзду: 34, 36, 36А, 36Б, 38, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Червона: 20А-20Д, 22-22А, 24, 26, 28, 32-34, 36, 38-40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56А-60А, 62, 64-74; вул.Чкалова: 23; вул.Шпіндяка: 1, 1В, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 33, 35, 35А, 37, 38, 39, 40, 42; пров.Виконкомівський Комунальний заклад "Дніпропетровський міський пологовий будинок №1" Дніпропетровської обласної ради
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Федянович Олександр Анатолійович,1979 р.н., освіта: Вища, Голова ради, Бабушкінська районна у м. Дніпропетровську рада
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Кобець Олена Олександрівна,1982 р.н., освіта: Вища, Технік обчислювального центру Комунального підприємства «Міські комунальні платежі»
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Буюклеєва Тетяна Петрівна,1976 р.н., освіта: Вища, Заступник директора зі збуту теплової енергії Міське комунальне підприємство "Дніпропетровські міські теплові мережі"
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Головко Ірина Юріївна,1968 р.н., освіта: Вища, Фізична особа-підприємець
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Хватова Наталія Миколаївна,1962 р.н., освіта: Вища, Генеральний директор ТОВ «Караван»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Черкаський Олександр Валерійович,1970 р.н., освіта: Середня спеціальна, Міліціонер Полку патрульної служби міліції особливого призначення "Дніпро - 1"
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Павленко Микола Іванович,1952 р.н., освіта: Вища, пенсіонер
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Василенко Сергій Анатолійович,1971 р.н., освіта: Вища, Директор Приватного підприємства «КІПАРИС-дн»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Шевченко Радміла Григоріївна,1970 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Калюшик –Пельтек Христина Миколаївна,1987 р.н., освіта: Вища, Провідний юрисконсульт Приватне акціонерне товариство "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО"
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Медяник В’ячеслав Анатолійович,1987 р.н., освіта: Вища, Начальник відділу ПрАТ НВК «Дніпроспецмаш»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Шопін Дмитро Олександрович,1994 р.н., освіта: Незакінчена вища, Студент
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Гетьман Олена Вікторівна,1977 р.н., освіта: Вища, Медсестра отоларингологічного кабінету, Комунальний заклад - міська поліклініка № 4 Дніпропетровської обласної ради
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Серьогін Василь Іванович,1961 р.н., освіта: Вища, Директор, керуючий партнер ТОВ «Юридична компанія K&S partners»
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Власюк Іван Іванович,1984 р.н., освіта: Середня спеціальна, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” Лосєв-Похотін Руслан Віталійович,1969 р.н., освіта: Незакінчена вища, Інструктор ВПК “Айдар”