Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №19
м.Дніпропетровськ – вул.Данили Нечая: 4-8; вул.Бутакова, вул.Веселки, вул.Данили Нечая: 9-15; вул.Дивізіонна: 108, 114, 126, 135, 139, 145, 147, 157; вул.Земська, вул.Оранжева, вул.Підмогильного, вул.Солом’янська, пров.Блакитний, пров.Бурштиновий, пров.В’ячеслава Тютіна, пров.Рожевий, пров.Смарагдовий, пров.Фіалковий; вул.Данили Нечая: 17-31; вул.Блока, вул.Бурденка, вул.Весніна: 58А, 60-111; вул.Гнучка, вул.Денисова, вул.Єгорова, вул.Затишна: 1-3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 22-29А, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Петра Моїсеєнка: 52-66А; вул.Платова, вул.Россі: 21-23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39-78; вул.Струмкова, вул.Суміжна, вул.Супутника: 21-57; вул.Сурикова: 46, 48, 54, 56-69; вул.Черешнева, вул.40 років комсомолу: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28-30, 32, 34, 36-38, 40-42, 44-46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78-78А; пров.Астронавтів, пров.Баженова: 41-59; пров.Бурденка, пров.Весніна 1-й, пров.Весніна 2-й, пров.Весніна 3-й, пров.Вечірній, пров.Денисова, пров.Карамзіна, пров.Кінцевий, пров.Малий, пров.Нарвський, пров.Паганіні, пров.Платова, пров.Чудський; вул.Адміральська, вул.Альвінського, вул.Баженова, вул.Весніна: 1-58, 58Б; вул.Затишна: 3А-4, 5А-6, 7А-8, 9А-12, 14, 15А-16, 17А-18, 19А-20, 21А-21Б, 29Б, 31А, 33А, 35, 37-37А, 39-39А, 41; вул.Петра Моїсеєнка: 2-50; вул.Россі: 1-20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36-36А, 38; вул.Супутника: 1-20; вул.Сурикова: 1-45, 47, 49-53, 55; вул.Штрауса, вул.40 років комсомолу: 3, 5, 7, 9, 11-15, 17, 19, 21, 23-25, 27, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; пров.Баженова: 1-40; пров.Весніна, пров.Затишний, пров.Молодості, пров.Привільний, пров.Россі, пров.Старова, пров.Сурикова, пров.Штрауса, пров.40 років комсомолу; вул.Вдовенка, вул.Геофізична, вул.Героїв Сталінграда: 164Д, 167; вул.Дибенка: 1-37; вул.Добра, вул.Копилова, вул.Лалаянца: 11-72, 76; вул.Рум’янцева, вул.Садовниченка, вул.Стасова, вул.Терпигорева, вул.Ткаченка: 57, 59-72, 74, 76; вул.Тонконіг, вул.Чередниченка: 1-8А, 10; вул.40 років комсомолу: 101, 103, 105, 107, 109, 111-113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139-141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165-167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191-193, 195, 197, 199, 201-205, 207, 209-209А, 211-213, 215, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 231; пров.Вдовенка, пров.Копилова, пров.Садовниченка, пров.Стасова, пров.Терпигорева, пров.Тонконіг; вул.Берестова, вул.Гомоненка, вул.Дибенка: 38-79А; вул.Курака, вул.Лалаянца: 73-75, 77-125; вул.Маковського, вул.Манжури, вул.Струннікова, вул.Ткаченка: 58, 73, 75, 77-89; вул.Цхакая, вул.Чередниченка: 9, 11-104; вул.Якіра, вул.40 років комсомолу: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132-136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162-164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186-188, 190, 194, 196, 198, 200, 206, 208, 210, 214, 216, 218-220, 222, 224, 226, 228, 230, 232-234; пров.Азіатський, пров.Дибенка, пров.Дубовий, пров.Лалаянца, пров.Маковського, пров.Цхакая, пров.Чередниченка, пров.Ювілейний, пров.Яворницького, пров.Якіра
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Трубей Вячеслав Григорович ,1976 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Вовчук Микола Васильович,1963 р.н., освіта: Вища, Пенсіонер
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Ткаченко Сергій В’ячеславович,1976 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Радюкова Інна Сергіївна,1980 р.н., освіта: Середня спеціальна, Тимчасово не працює
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Вербас Денис Віталійович,1984 р.н., освіта: Вища, директор ТОВ «СТГ»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Рева Дмитро Валентинович,1978 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Зінчук Валерій Дмитрович,1966 р.н., освіта: Вища, Адвокат
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Галенко Василь Володимирович,1962 р.н., освіта: Вища, Пенсіонер
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Мовчан Валентин Миколайович,1957 р.н., освіта: Вища, пенсіонер
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Пузиков Володимир Вікторович,1978 р.н., освіта: Вища, Директор компанії “Техно-НІК”
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Харитонов Денис Степанович,1981 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Конорой Георгій Вадимович,1994 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі