Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №32
м.Дніпропетровськ – вул.Березинська: 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Березинська: 10, 12, 14, 24; вул.Янтарна: 71 к.1, 71 к.2, 71 к.3, 73 к.1, 73 к.2, 73 к.3, 73 к.4, 73 к.5, 73 к.6; вул.Холодильна: 79; вул.Янтарна: 73А; шосе Донецьке: 128, 130, 132, 134, 136, 140, 144, 146, 148; вул.Рєпіна, вул.Холодильна: 57; вул.Янтарна: 77 к.1, 77 к.2, 77 к.3, 77 к.4, 79 к.1, 79 к.2, 79 к.3, 79 к.4, 79 к.5, 79 к.6, 79 к.7, 79 к.8, 79 к.9, 79 к.10, 79 к.11, 79 к.12, 79А; вул.Холодильна: 59, 61-75; вул.Янтарна: 81 к.1, 81 к.2, 81 к.3, 81 к.4, 81 к.5, 83 к.1, 83 к.2, 83 к.3, 83 к.4; вул.Ашхабадська: 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 70А, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 76, 77, 77А, 79, 80, 82, 84, 86; вул.Байкальська: 78-84; вул.Верещагіна: 1-79, 81; вул.Менделєєва: 1-68, 70, 72, 74, 76, 78; вул.Янтарна: 54, 56А, 58, 58А, 60, 75 к.1, 75 к.2, 75 к.3, 75 к.4, 75А к.1, 75А к.2, 75А к.3, 75А к.4, 77А, 81А; вул.Амурська: 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99Є, 100, 101, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 118А, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183А, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190; вул.Ашхабадська: 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 116Д, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; вул.Варшавська, вул.Верещагіна: 80, 82-150; вул.Змагання: 112-185; вул.Менделєєва: 69, 71-71А, 73, 75А, 77, 79-133; вул.Травнева: 138-172; вул.Холодильна: 55 к.1-55 к.2; пров.Базавлуцький, пров.Дуговий, пров.Кальміуський, пров.Протавчанський, пров.Федосєєва
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Громов Петро Олександрович,1983 р.н., освіта: Вища, Член наглядової ради ПАТ «ДМК «Таврія»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Гивель Ярослав Орестович,1978 р.н., освіта: Вища, Заступник директора з економічних питань Товариства з обмеженою відповідальністю «Інститут стратегічних досліджень»
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Сомова Лілія Володимирівна,1988 р.н., освіта: Вища, ТОВ «УкрПрофГруп» Директор
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Сосна Володимир Григорович,1951 р.н., освіта: Вища, Пенсіонер
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Соломяний Віталій Анатолійович,1985 р.н., освіта: Вища, Геолог 1-ої категорії КП «ПІВДЕНУКРГЕОЛОГІЯ»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Дядічко Вадим Анатолійович,1971 р.н., освіта: Вища, Пенсіонер
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Кіріченко Євгеній Петрович,1987 р.н., освіта: Вища, Менеджер з продажу БК «Оnyx»
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Веретенников Андрій Вікторович,1967 р.н., освіта: Вища, Голова наглядової ради ПАТ «Комбінат «Придніпровський»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Купрієнко Олександр Юрійович,1989 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Голопьоров Олег Іванович,1978 р.н., освіта: Вища, Директор ЧП «АБ Плюс»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Пікуш Олександр Якович,1958 р.н., освіта: Вища, Лікар КЗ ДЦПМСД №5
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Афанасьєва Тетяна Володимирівна,1970 р.н., освіта: Вища, Менеджер ТОВ “ОТЕГ”
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює Бандура Сергій Олександрович,1981 р.н., освіта: Вища, Керуючий відділенням Дніпропе- тровське відділення №10 АТ «Сбербанк Росії»
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Турчак Вячеслав Іванович,1973 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Карнигін Святослав Павлович,1990 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі