Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №33
м.Дніпропетровськ – вул.Балтійська: 22-141; вул.Воронезька: 65-86; вул.Змагання: 36-111; вул.КІМа, вул.Кубинська, вул.Кузбаська, вул.Льоні Голікова, вул.Поштова, вул.Радянської Армії, вул.Софії Ковалевської: 84, 86, 88, 90; вул.Тополина, вул.Травнева: 110-136; вул.Змагання: 1-34; вул.Калинова: 94, 96, 98, 100, 100А, 102 к.1, 102 к.2, 102 к.3, 104, 106, 108, 116; вул.Амурська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; вул.Ашхабадська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34; вул.Балтійська: 1-21; вул.Софії Ковалевської: 69, 71, 71А, 72, 73, 75, 77, 79, 81; вул.Академіка Образцова: 1/1, 1/2, 1-3, 1/3, 3А, 4А, 5/7, 9/11, 13/15, 17/19, 21/23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; вул.Калинова: 82, 82А, 82Б, 84, 86, 88, 88А, 90; вул.Кримська, вул.Софії Ковалевської: 67; вул.Академіка Образцова: 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 58, 59, 60, 61, 62, 63/65, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 116Б, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 170, 172, 174; вул.Амурська: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86; вул.Араратська: 4, 8, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180; вул.Байкальська: 64/66-76; вул.Бєлінського, вул.Воронезька: 55-64; вул.Кривоноса, вул.Софії Ковалевської: 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Травнева: 74-108; вул.Червонопартизанська: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56А, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 153, 155, 157; вул.Байкальська: 3-6, 9А-10/180, 16А-60/62; вул.Броварська, вул.Вологодська: 1-104, 106, 108, 110, 112-112Б, 114, 116, 118; вул.Воронезька: 19, 21-21А, 23-54; вул.В’яземська, вул.Далекосхідна: 1-127, 145-155А; вул.Єнісейська, вул.Іркутська: 1-101А, 103, 105/107, 109, 111, 113, 115, 117-119, 121, 125, 129, 131-133А; вул.Карельська, вул.Марка Вовчка, вул.Новосибірська: 1-53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Оренбурзька: 1-78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104-104А, 106, 108, 110-110А, 112, 114, 116, 118, 120; вул.Саратовська, вул.Смоленська: 2-35, 40-42, 44, 46, 48-50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Смольна, вул.Софії Ковалевської: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Хабарівська: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62А, 63, 65, 67, 68А, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 101А; вул.Холодильна: 13, 15, 17Б-17В, 19, 21-23, 31-41, 43, 49;
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Писаренко Сергій Олександрович ,1987 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Сергєєв Вячеслав Сергійович,1979 р.н., освіта: Вища, Завідувач кафедри міжнародних відносин Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Фалько Всеволод Євгенович,1986 р.н., освіта: Вища, Головний інженер Товариство з обмеженою відповідальністю «АТП №32»
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Захаров Микола Миколайович,1969 р.н., освіта: Середня, Директор ПП «Рось»
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Ольховський Максим Ігоревич,1989 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Марченко Вікторія Анатоліївна,1980 р.н., освіта: Вища, Спеціаліст по методам розширення ринку збуту Товариства з обмеженою відповідальністю "ВІФ"
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Бондаренко Валерій Володимирович,1975 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «Метпрофи»
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Бутенко Володимир Анатолійович,1970 р.н., освіта: Вища, Директор ТДВ «ДАТП 11259»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Грам Іван Петрович,1946 р.н., освіта: Середня спеціальна, Пенсіонер
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Головацький Сергій Володимирович ,1986 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Абдулова Ася Шамілівна,1969 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» Сіроух Ірина Володимірівна,1981 р.н., освіта: Вища, юрист Товариства з обмеженою відповідальністю «Техпоставка»
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Савлов Костянтин Ігорович,0196 р.н., освіта: Вища, Директор КГ “Мегалайф”
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Довгаль Роман Володимирович,1969 р.н., освіта: Відсутня, Начальник департаменту корпоративного бізнесу, Публичне Акціонерне товариство “Акціонерний Банк “РАДАБАНК”
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Каут Ольга Вікторівна,1979 р.н., освіта: Вища, Викладач Національної металургійної академії України
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Карпенко Денис Анатолійович,1984 р.н., освіта: Середня спеціальна, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі