Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №42
м.Дніпропетровськ – вул.Голуб’яча: 1-11, 14, 16; вул.Звивиста: 2-30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Кавалерійська: 9, 9А, 16, 18, 22; вул.Кронштадська: 4-10; вул.Талліннська, вул.Філософська: 1, 1А, 3, 4/6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36А, 36/38, 37, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 50, 52, 54, 56, 56А, 57А, 60; вул.Чичеріна: 42АА0355, 42АА2129, 42АА2326, 42А4226; вул.Шмідта: 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 20, 20А, 20Б, 22, 26; пров.Голубиний, просп.Пушкіна: 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22Б, 24, 59, 61, 65, 67, 67А, 69; вул.Громова, вул.Чичеріна: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14Б, 15, 16, 18, 22, 22А, 27, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 40А, 40Б, 40Д, 42, 42А, 43В/Ч3021, 74Б, 42А1314, 42АА1314 102РАСт, 42АА3139, 42АА3750; просп.Пушкіна: 71, 73, 75, 75Б; вул.Аптекарська балка: 6, 10А-12, 16, 18-18А, 20, 24, 26, 28-28В, 32-32Б, 38, 40; вул.Боброва: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 12ГУРТ, 16, 18, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30; вул.Голуб’яча: 13, 15-15В, 20-30; вул.Звивиста: 31, 33-33А, 35-35А, 37, 39-39А, 41, 43, 45, 47-72; вул.Ігнатьєва, вул.Казанська, вул.Кронштадська: 10А-39; вул.Леваневського: 7Б-46; вул.Марини Раскової, пров.Аптекарський, пров.Грецький, пров.Ігнатьєва, пров.Калініна, пров.Стальний, просп.Пушкіна: 30, 32, 32А, 38, 40, 42, 77; узвіз Калініна, узвіз Озерний, узвіз Турбінний; вул.Василя Шинковського, вул.Канатна: 1-18, 20-20/22ГУРТ, 22-22А, 26, 28, 34, 36, 38-38А, 40-42А, 46-48, 50, 52-78А; вул.Леваневського: 47-94; вул.Свердлова: 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56Б, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71А, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95А, 95Б, 97, 99, 101, 103, 105; пров.Жоржинський, просп.Сергія Нігояна: 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 5, 5А, 5В, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; вул.Виноградова, вул.Кабардинська, вул.Кавалерійська: 3, 5, 7, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44; вул.Робоча: 2-24А, 26-32; вул.Аптекарська балка: 3-5, 9, 15-15Б, 17-17Б, 19-19А, 21, 25, 27, 31, 33А-35А, 39, 41-145; вул.Богданова: 1-33А, 35, 37, 39, 41, 43А-71; вул.Ігоря Клюєва, вул.Канатна: 19-19А, 21, 23-25А, 27, 29-33, 35-35А, 37, 39-39Д, 43-44, 49, 51, 80-124; вул.Наримська: 4-78; вул.Ньютона, вул.Патона: 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15; вул.Робоча: 34-62, 66-70А, 72, 74, 76, 80-80Б; вул.Токарна, вул.Чичеріна: 46В/Ч3006, 46В/Ч3054; пров.Ілліча, пров.Токарний; Комунальний заклад "Дніпропетровське клінічне об’єднання швидкої медичної допомоги" Дніпропетровської обласної ради"
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Карпова Наталія Миколаївна,1952 р.н., освіта: Вища, Головний лікар КЗ «Спеціалізований центр медико-соціальної реабілітації дітей» ДОР»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Гайдюк Ганна Степанівна,1957 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Литовський Владистав Едуардович,1966 р.н., освіта: Вища, Інженер енергетик Комунальне підприємство «Міська комунальна центральна аварійно – диспетчерська служба» ДМР
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Корнілова Ольга Миколаївна,1966 р.н., освіта: Вища, Заступник директора КЗК «Дніпропетровський будинок мистецтв» Дніпропетровської міської ради
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Мормуль Антон Олександрович,1988 р.н., освіта: Вища, Провідний спеціаліст ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Маковцев Ігор Ігорович,1983 р.н., освіта: Вища, Викладач спецдисциплін Дніпропетровського коледжу транспортної інфраструктури
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Сергієва Ліна Володимирівна,1961 р.н., освіта: Вища, Директор Перший Дніпропетровський місцевий центр з надання БВПД
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Корпусенко Вікторія Геннадіївна,1964 р.н., освіта: Вища, Головний лікар КЗ «Дніпропетровське клінічне об’єднання швидкої медичної допомоги» ДОР»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Єрохіна Ірина Віталіївна,1991 р.н., освіта: Вища, Фахівець відділу з обслуговування Товариство з обмеженою відповідальністю "Промоушнаутсорсінг"
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Захарова Ірина Сергіївна,1977 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Бугай Юрій Володимирович,1984 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Сімонов Олег Валентинович,1964 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Жолоб Павло Павлович,1989 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Котловянов Богдан Вадимович,1990 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі