Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №43
м.Дніпропетровськ – вул.Бабушкіна, вул.Красночечелівська вул.Алтайська: 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 6АГУРТ, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 19АГУРТ, 20, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; вул.Братів Міллер, вул.Виборзька: 4-23, 25-27, 29, 33-33В; вул.Гомельська: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 10, 10А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Камчатська: 18, 18А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 56А, 58; вул.Нестерова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 18А, 19; пров.Альпійський: 1-16В, 18; вул.Братів Бестужевих, вул.Булигіна, вул.Залізнична, вул.Павлова: 7, 7А, 8, 9, 13, 15, 15ГУРТ; вул.Свердлова: 56; вул.Тісна, вул.Щепкіна: 2-15; пров.Чумацький, просп.Сергія Нігояна: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/26, 23, 25, 25А, 27, 27А, 28, 31, 32, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43; вул.Виборзька: 24-24Б, 28-28В; вул.Могилевська, вул.Щепкіна: 17-62; пров.Альпійський: 17-17Б, 18А-33; вул.Бобруйська, вул.Валентина Ларіонова, вул.Виборзька: 30-32, 36-109А; вул.Галілея, вул.Камчатська: 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 19; вул.Карбишева, вул.Липецька, вул.Меренкова, вул.Орловська: 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 13Б, 17, 17А, 27, 31А, 31Б, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Челябінська, пров.Виборзький, пров.Орловський; вул.Андріяна Кащенка, вул.Вахрушева: 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Давидова: 1, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15А, 15/17, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 143, 145, 147, 149, 149/151, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185; вул.Новицького, вул.Прокатна, вул.Ставропольська, вул.Сухумська, вул.Чухновського: 75-142А; пров.Давидова, пров.Пташиний, тупик Давидова, тупик Чухновського; вул.Амбулаторна, вул.Балістична, вул.Басейна, вул.Батайська, вул.Бесемерівська, вул.Васильківська: 1-29, 37, 39-41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61-63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; вул.Водоп’янова, вул.Доменна, вул.Ізюмська 2-а, вул.Калінінградська, вул.Керченська, вул.Манісманівська, вул.Мартенівська, вул.П’ятирічки, вул.Силова, вул.Співдружності, вул.Тютюнова, вул.Чухновського: 2-74; тупик Басейний, тупик Полуничний, тупик Шкільний, узвіз Гірськолижників; Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №21 ім. професора Є.Г. Попкової" Дніпропетровської обласної ради"; Комунальний заклад "Дніпропетровський протитуберкульозний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"; Державний заклад "Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України"
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Бабенко Дар’я Олександрівна,1985 р.н., освіта: Вища, Старший слідчий з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Харківській області
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Пилипенко Наталія Василівна,1979 р.н., освіта: Вища, Начальник відділу по оформленню документації для будівництва Приватного акціонерного товариства «Агра»
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Ліснича Олена Орестівна,1968 р.н., освіта: Вища, Завідуюча Дніпропетровський міський центр з профілактики та боротьби зі СНІДОМ КЗ «Дніпропетровська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г. Попкової» ДОР
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Нестеренко Юлія Миколаївна,1978 р.н., освіта: Середня, Фізична особа-підприємець
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Данилов Станіслав Олександрович,1979 р.н., освіта: Вища, Головний інженер КП «ПІВДЕНУКРГЕОЛОГІЯ
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Дороленко Кирило Віталійович,1986 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант народного депутата в Апараті Верховної Ради України
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Багдасарян Погос Петросович,1991 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Тоцька Надія Іванівна,1960 р.н., освіта: Вища, Фінансовий директор ТОВ «БК «СВТ-сервіс»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Нестеренко Раїса Федорівна,1977 р.н., освіта: Середня спеціальна, Тимчасово не працює
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Родінський Віктор Олексійович,1954 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри фізичного виховання Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет"
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Яндола Олександр Олександрович,1982 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Масюк Юрій Григорович,1968 р.н., освіта: Вища, Військовий пенсіонер
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Цурканов Андрій Геннадійович,1978 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює Тюменцев Олександр Валерійович,1974 р.н., освіта: Середня спеціальна, приватний підприємець
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Галенко Роман Русланович,1990 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі