Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №48
м.Дніпропетровськ – вул.Безлісна, вул.Вугільна, вул.Гімалайська, вул.Заповідна, вул.Зеленогірська, вул.Левадна, вул.Новоколгоспна, вул.Новосічнева, вул.Перлинна, вул.Промінь, вул.Січнева, вул.Ставкова, вул.Шахтарська, пров.Жасминовий, пров.Заповідний, пров.Зеленогірський, пров.Перлинний, пров.Січневий, с-ще Краснопілля; вул.Банківська, вул.Велика, вул.Героїв Краснодона, вул.Дзеркальна, вул.Зональна, вул.Кипуча, вул.Крутий яр, вул.Кульчева, вул.Мала, вул.Новопартизанська, вул.Новопотічна, вул.Новошахтинська, вул.Окружна, вул.Партизанська, вул.Південмашівська, вул.Путівцева, вул.Ракетобудівників, вул.Уткіна, пров.Адамчика, пров.Будника, пров.Дзеркальний, пров.Кипучий, пров.Конюхова, пров.Новопотічний, пров.Піонерський, пров.Тепличний, тупик Абрикосовий, тупик Кипучий; вул.Високогірна: 1-89А; вул.Віддалена, вул.Новопавелецька, вул.Новошкільна: 1-40А, 43-43В, 45А, 47-47А, 49, 50А-51, 53, 55; вул.Павелецька, вул.Сорокового, вул.Стадіонна, вул.Тилова, пров.Біломорський, пров.Кривий, проїзд Кривий; вул.Балка колгоспна, вул.Високогірна: 90-118; вул.Глибока, вул.Загорянська, вул.Новошкільна: 42-42В, 44-44А, 46-46А, 48, 50, 52, 54, 56-195; вул.Полинна, вул.Потічна, вул.Соснова, вул.Фесенка, пров.Ранковий, пров.Шипшиновий; вул.Балакірева, вул.Гавриїла Розанова, вул.Хвойна, вул.Юності: 101-185; пров.Малий; вул.Василівська, вул.Відважних, вул.Всенародна, вул.Дивізіонна: 1, 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 6В, 6Г, 7, 7А, 8, 9, 9А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17В, 17Г, 17Д, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 80А, 82, 84, 86, 86А, 88, 89, 89В, 90, 91, 94, 94А, 96, 98, 98А, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 119А, 125, 125А; вул.Козацька, вул.Новоукраїнська, вул.Ратна, вул.Татарська, пров.Інтернаціональний, тупик Відважних
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Чумаченко Сергій Григорович ,1965 р.н., освіта: Відсутня, Директор ТОВ «ВКФ Пропозиція»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Демідова Наталія Михайлівна,1966 р.н., освіта: Вища, Головний лікар Комунального закладу «Дитячий протитуберкульозний санаторій № 5» Дніпропетровської обласної ради
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Смірнов Андрій Андрійович,1986 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Стефанішин Володимир Григорович,1960 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «Селерітас»
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Аракелян Тигран Артурович,1988 р.н., освіта: Вища, директор ТОВ «Універсал Адветайзінг Груп»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Мудрак Павло Володимирович,1985 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Дробот Євгеній Сергійович,1983 р.н., освіта: Вища, Начальник юридичного відділу ТОВ Науково-фінансова компанія «Поліком»
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Тополь Микола Іванович,1956 р.н., освіта: Вища, Директор з економіки ПАТ «Дніпровський машинобудівний завод»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Євдокімов Павло Юрійович,1987 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Серебряков Миколай Дмитрович,1950 р.н., освіта: Вища, Дитячий кардіолог КЗ ДЦПМЦСП №5
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Майстренко Наталія Вікторівна,1977 р.н., освіта: Вища, Менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «Отег»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Лозенко Артур Вадимович,1993 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі