Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №50
м.Дніпропетровськ – вул.Богуна, вул.Вишивана, вул.Гастелло, вул.Геологічна, вул.Гурзуфська, вул.Дальньоуральська, вул.Зелена балка, вул.Івана Сусаніна, вул.Кам’яногірська, вул.Комітетська, вул.Курильська, вул.Мукачівська: 121, 123, 125-125А, 127, 129-131, 135-135А, 137, 141-141Б, 143-143Б, 145, 147-147Б, 149, 151, 153, 155-210; вул.Невельського, вул.Підгірна, вул.Попова, вул.Преси, вул.Проїжджа, вул.Простора, вул.Професійна, вул.Республіканська, вул.Сахалінська, вул.ХІХ партз’їзду, вул.Хорольська, вул.Шушинська, пров.Берегині, пров.Дальньоуральський, пров.Івана Сусаніна, пров.Оберігу, пров.Преси, пров.Просторий, пров.Різдвяний, пров.Усть-Ілімський, пров.Хорольський, узвіз Крутий; вул.Абая, вул.Базарна, вул.Дружби, вул.Задніпровська, вул.Заслонова, вул.Зоряна, вул.Кедрова, вул.Колгоспна, вул.Костромська, вул.Луначарського, вул.Металоконструкцій, вул.Мукачівська: 1-120, 122, 124, 126, 128, 132-134, 136, 138-140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; вул.Очаківська, вул.Поліська, вул.Приморська, вул.Прияружна: 1, 6, 8, 11-63; вул.Руднєва, вул.Слави, вул.Товариська, вул.Фурманова, пров.Абая, пров.Білоруський, пров.Варязький, пров.Прияружний, пров.Слави, пров.Товариський; вул.Андрійченка, вул.Біла балка, вул.Братів Трофімових: 466, 468, 470, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486-494, 496, 498, 502, 506, 508, 510, 512, 531-561; вул.Братська, вул.Двінська, вул.Дніпрельстанівська: 191-193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 217-260А; вул.Доблесна: 1-30; вул.Дорогобузька, вул.Костичева, вул.Навігаційна, вул.Покровського, вул.Руднична, пров.Андрійченка, пров.Братів Трофімових, пров.Братський, пров.Двінський, пров.Костичева, пров.Крутий, пров.Львівський, пров.Покровського, пров.Тихорецький; вул.Братів Трофімових: 282, 284, 286, 288, 290, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306-308, 310, 312, 314, 316-316А, 318-318Б, 320-320В, 322, 324-326, 328, 330-462, 467, 469, 471-473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 495, 497, 499-501, 503-505, 507, 509, 511, 515-529; вул.Вагнера, вул.Герцена, вул.Глібова, вул.Десантна, вул.Десняка, вул.Красіна, вул.Модестова, вул.Наливайка, вул.Павла Корчагіна, вул.Петра Сиротиніна, вул.Яблунева, пров.Вагнера, пров.Відродження, пров.Герцена, пров.Глібова, пров.Яблуневий; вул.Адмірала Макарова, вул.Братів Трофімових: 165, 171-203, 211, 215, 217-217А, 219-221, 223, 225-225А, 227-227А, 229, 231, 233-235, 239, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257-257В, 259-259Б, 261-261А, 263-263А, 265-265А, 267-267А, 269, 271, 273, 275, 277, 281, 283А-283Б, 285, 287, 289, 291-293, 295, 297, 299-299А, 301, 303, 305-305Б, 309, 311, 313-313А, 315, 317, 319-319А, 321, 323А, 327, 329; вул.Вільямса: 12-46, 48-50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62-64, 66; вул.Дніпрельстанівська: 2-190, 194, 196, 198, 200, 202-204, 206, 208, 210, 212, 214; вул.Заливна, вул.Міцкевича, вул.Ніжинська, вул.Перспективна, вул.Сільрадська, пров.Короленка, пров.Міцкевича; вул.Аврори, вул.Діївська, вул.Доблесна: 31-402; вул.Мисова, вул.Мінеральна, вул.Назарова, вул.Нарвська, вул.Рівна, вул.Ромоданівська, вул.Сухачівська, пров.Глухий, пров.Казахський, пров.Красіна, пров.Кривий, пров.Манежний, пров.Мінеральний, пров.Оксамитний, пров.Придорожний, пров.Ревіна, пров.Стрілецький, військове містечко №80
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Скоромний Максим Михайлович ,1973 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «Ліфтреммонтаж сервіс»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Морозенко Євгеній Вадимович,1958 р.н., освіта: Вища, Голова ради директорів Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський агрегатний завод»
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Садковський Дмитро Михайлович,1986 р.н., освіта: Вища, Начальник відділу з питань реклами Дніпропетровської міської ради Дніпропетровська міська рада
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Бакутіна Марія Іванівна,1983 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Робкін Сергій Олегович,1975 р.н., освіта: Вища, Помічник - консультант Народного депутата України Завідуючий організацій -ним відділом Апарат Верховної Ради України ДОО ВО «Батьківщина»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Сорокіна Катерина Валентинівна,1980 р.н., освіта: Вища, Бухгалтер Товариства з обмеженою відповідальністю "МАЕСТРО"
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Якунін Віктор Миколайович,1961 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Маслівченко Світлана Миколаївна,1964 р.н., освіта: Вища, Заступник директора з виховної роботи КЗО «Навчально -виховний комплекс № 92» Дніпропетровської міської ради
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Шейн Лариса Миколаївна,1983 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «Олімп ХХІ»
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Коваленко Євген Олегович,1984 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Яцук Надія Анатоліївна,1982 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Ляшко Вадим Євгенович,1978 р.н., освіта: Середня спеціальна, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі