Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №51
м.Дніпропетровськ – вул.Братів Трофімових: 210, 212-214, 216, 218-218А, 222-222,224, 224, 226, 228, 230, 232, 236-238, 240-242, 244, 246, 248-248А, 250, 252-252Б, 254-254А, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270-270А, 272, 274, 276, 278; вул.Відродження, вул.Вільямса: 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67-111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133-135, 137-137А, 139-139Б, 141-143В; вул.Власенка, вул.Єрмака, вул.Квіткова, вул.Костюшка, вул.Міська, вул.Омська, вул.Повстанська, вул.Прияружна: 1, 2-6, 7-8, 8А-10; вул.Пролетарська, вул.Таганська, пров.Квітковий, пров.Ніжинський, пров.Повстанський, пров.Пролетарський; вул.Академіка Задонцева, вул.Большунова, вул.Василя Дерев’янка, вул.Весела, вул.Вільямса: 112-112Л, 114, 116-116А, 118-118А, 120, 124-124А, 126-126Б, 128-128Б, 130, 132, 136, 138, 140, 147-167; вул.Дунайська, вул.Колективна, вул.Люби Шевцової: 2-9; вул.Лютнева, вул.Марка Озерного, вул.Мисливська, вул.Рудна, вул.Спокійна, вул.Фронтова, вул.Чугуївська, вул.9 Травня, пров.Боткінський, пров.Джамбула Джабаєва, пров.Донбаський, пров.Курсовий, пров.Лютневий, пров.Народний, пров.Німанський, пров.Першотравневий, пров.Тюменський; вул.Братів Каменських, вул.Весняна, вул.Комунарівська: 122, 124, 126, 128, 130, 134-343; вул.30-ї Іркутської дивізії, пров.Валдайський, пров.Зеленодольський, пров.Зенітний, пров.Рязанський, пров.Фронтовий; вул.Автобусна, вул.Алчевська, вул.Біломорська, вул.Валдайська, вул.Добровільна, вул.Ентузіастів, вул.Жигулівська, вул.Забайкальська, вул.Ільюшина, вул.Квітуча, вул.Ключова, вул.Комісарівська, вул.Лисенка, вул.Митищинська, вул.Новостепова, вул.Першотравнева, вул.Писемського, вул.Порохова, вул.Приазовська, вул.П’ятихатська, вул.Сонячна, вул.Толбухіна, вул.Тригірна, вул.Юпітерна, пров.Валуйський, пров.Комісарівський; вул.Братів Трофімових: 3, 7, 18, 26-28, 42, 51, 112-164, 167-169; вул.Ватутіна, вул.Гвоздична, вул.Кармалюка, вул.Комунарівська: 56-121, 123, 125, 127, 129, 131-133; вул.Можайського, вул.Орська, вул.Сталеварівська, вул.Чорногірська, пров.Брянський, пров.Вірменський, пров.Єрмака, пров.Кутаїський, пров.Лікарняний, пров.Малахітовий, пров.Рубіжний, пров.Червоноармійський; вул.Братів Трофімових: 36-40; вул.Комунарівська: 16; Комунальний заклад "Дніпропетровська міська лікарня №5" Дніпропетровської обласної ради
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Гризун Сергій Іванович ,1965 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «СІТЕК»
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Гризун Сергій Іванович,1965 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «СІТЕК»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Губерт Василь Петрович,1978 р.н., освіта: Вища, Директор магазину «Будинок шпалер»
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Шинкаренко Сергій Олександрович,1986 р.н., освіта: Вища, Юрисконсульт Товариство з обмеженою відповідальністю «ДНІПРОЮРКОМ»
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Глушко Світлана Михайлівна,1969 р.н., освіта: Вища, Головний бухгалтер ТОВ «Торговий дім «Еліт групп»
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Артьомов Сергій Анатолійович,1964 р.н., освіта: Вища, Заступник директора ТОВ «Істина»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Титаренко Наталія Вікторівна,1977 р.н., освіта: Вища, Начальник юридичного відділу Товариства з обмеженою відповідальністю "МедХауз- Україна"
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Гончаренко Вячеслав Леонідович,1971 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Федоренко Олександр Петрович,1953 р.н., освіта: Вища, Заступник голови Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради з питань діяльності виконавчих органів
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Руденко Олексій Олександрович,1990 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Фролов Олег Володимирович ,1972 р.н., освіта: Середня спеціальна, приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Мосейко Анжела Геннадіївна,1970 р.н., освіта: Вища, Головний спеціаліст Бабушкінська районна у місті Дніпропетровську рада
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Ніколенко Оксана Вячеславівна,1974 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фінансовий консультант КІ “Мегалайф”
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Подольська Алла Володимирівна,1970 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Мазур Євгеній Володимирович,1991 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі