Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №52
м.Дніпропетровськ – вул.Алтайська: 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51 к.2, 51ГУРТ к.2; вул.Гомельська: 55, 57, 59; вул.Камчатська: 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 61А, 62, 62А, 62В, 64; вул.Караваєва: 1, 2-2А, 4, 6, 10-12; вул.Матлахова: 1-5; вул.Нестерова: 20, 20А, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 27; вул.Олександрова: 2, 4-26; вул.Орловська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22; вул.Яшина: 1-3, 5-28, 30, 32; пл.Металургів, просп.Петровського: 1, 2-2А, 7, 9; вул.Качалова, вул.Квірінга, вул.Марата, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Ногинська: 1-5; вул.Олександрова: 1, 3; вул.Сериківська, вул.Юнацька, пров.Сериківський, просп.Петровського: 1А, 2Б-3ГУРТ; просп.Сергія Нігояна: 50, 52, 52ГУРТ, 54, 55ГУРТ, 58, 61, 67, 74, 77А; вул.Матлахова: 7-25; вул.Ногинська: 11-25, 29, 33, 35-37, 39-43; вул.Революційна, вул.Яшина: 4ГУРТ; просп.Петровського: 6, 8, 10-26, 28, 30; вул.Караваєва: 1А, 3-3АГУРТ, 5, 7-9; вул.Орловська: 24, 24А, 28, 28А, 30; вул.Яшина: 33-34, 36, 38, 40, 42; вул.Авіаційна: 31, 35; вул.Володимира Ошка, вул.Дунаєвського: 32, 34; вул.Караваєва: 13ГУРТ-14, 16, 18, 20, 22, 24, 26-28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Орловська: 32, 32А, 34, 34А, 36; вул.Яшина: 29, 31; просп.Петровського: 27ГУРТ, 29, 33ГУРТ, 35; вул.Авіаційна: 16, 18; вул.Кутузова: 12-17; вул.Новоорловська: 2-3, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21; вул.Новофрунзенська, вул.Орловська: 38, 40, 42, 44, 46; вул.Повітрофлотська: 13-18; вул.Талаліхіна, вул.Яшина: 35, 37, 39, 41; вул.Авіаційна: 8, 12, 29; вул.Військовоморська, вул.Волзька, вул.Дунаєвського: 1-31, 33, 35; вул.Кам’янська: 1-27, 40; вул.Кутузова: 1-7; вул.Ногинська: 26-28, 30-32, 34, 38, 45, 53А-53ГУРТ; пров.Кам’янський, пров.Ногинський, просп.Петровського: 32ГУРТ, 34, 36-36АГУРТ, 40, 42-42А, 44-44А, 46, 48, 50-56ГУРТ; вул.Авіаційна: 1, 2, 3, 4, 5, 6ГУРТ, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Коксова, вул.Ногинська: 49; Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №2" Дніпропетровської обласної ради
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Бірюк Андрій Миколайович ,1968 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Селіванова Людмила Євгенівна,1983 р.н., освіта: Вища, Заступник директора з правових питань Асоціації «РЕГІОНАЛЬНА ПРАВОВА ГРУПА»
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Юрченко Ігор Олексійович,1988 р.н., освіта: Вища, Юрисконсульт Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД НОРТЕК»
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Гебрін Олександр Костянтинович,1988 р.н., освіта: Середня спеціальна, Директор ПП «Амстердам»
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Іванова Оксана Миколаївна,1976 р.н., освіта: Вища, Провідний фахівець- юрисконсульт ДВНЗ «Український державний хіміко- технологічний університет»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Мірошніченко Маріанна Олександрівна,1979 р.н., освіта: Вища, Фізична особа-підприємець
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Праведніков Олексій Васильович,1962 р.н., освіта: Вища, Менеджер ПАТ «Укртрансгаз»
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Свиридюк Володимир Михайлович,1954 р.н., освіта: Вища, Старший бригадир «Євраз-ДМЗ ім. Петровського»
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Радіонова Ганна Анатоліївна,1980 р.н., освіта: Вища, Провідний юрисконсульт ПАТ « Дніпропетровський агрегатний завод»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Костенко Лілія Михайлівна,1971 р.н., освіта: Середня спеціальна, Медсестра КЗ ДСКМЦМО ім. проф. М.Ф. Руднєва
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Черкаський Олександр Миколайович,1973 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Мелешко Дмитро Віталійович,1980 р.н., освіта: Вища, Інженер-будівельник ТОВ «Стеклопласт»
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Манусіс Максим Євгенович,1984 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі