Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №53
м.Дніпропетровськ – вул.Авіаційна: 14; вул.Караваєва: 15, 17, 40, 42, 44-58; вул.Кутузова: 8-11; вул.Новоорловська: 4, 6, 8-10, 12, 14, 16, 18; вул.Повітрофлотська: 1-12; вул.Хуліана Грімау: 1, 3, 5-7, 9-11, 13, 15; просп.Петровського: 37-39, 41, 43ГУРТ, 45, 47, 49; вул.Вахрушева: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; вул.Давидова: 60; вул.Караваєва: 17А, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58А-62; вул.Новоорловська: 17, 20, 22-41; вул.Хуліана Грімау: 2, 4, 8, 12, 14, 17-40; вул.Ажурна, вул.Валявки, вул.Зовнішня, вул.Кам’янська: 30-38; вул.Машукова, вул.Рельєфна, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Юдіна, пров.Черкаський, тупик Черкаський; вул.Ахматової, вул.Гарнізонна, вул.Діамантна, вул.Кропивницького, вул.Лукашенка, вул.Митрофана Андреєва, вул.Суханова; вул.Берінга: 1-35; вул.Білоріченська, вул.Героїв революції, вул.Демократична, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Західна, вул.Київська: 3, 5, 7, 9, 11, 13-13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25-25А, 27, 29-29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49-51, 53, 55, 57, 59-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 103, 105, 107, 109; вул.Сумська: 1-35; вул.Флангова; вул.Володимира Корецького, вул.Дибенка, вул.Косарева, вул.Краснодонська, вул.Паралельна, вул.Тупикова, пров.Проектний, просп.Металургів; вул.Берінга: 36-155; вул.Ковельська, вул.Криворізька: 70; вул.Погодіна, вул.Проектна, вул.Сєченова, вул.Сумська: 36-89; вул.Шишкіна, пров.Берінга, пров.Дністровський, проїзд Новокозловський, тупик Степовий; вул.Азовська, вул.Аральська, вул.Грозненська, вул.Кавказька, вул.Київська: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34-34А, 36, 38-38А, 40, 42; вул.Металургійна, вул.Повстання, вул.Сировця: 1-20; вул.Старокоротка, вул.Ташкентська, вул.Тираспільська, вул.Тихона Бондарева, вул.Уляни Громової, вул.Чеботарьова, вул.80-річчя Дніпропетровщини вул.Армавірська, вул.Військових залізничників, вул.Водіїв, вул.Гебріна, вул.Київська: 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78-82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96-98, 100-102, 104, 106, 108, 110-124; вул.Конструктивна, вул.Машиністів, вул.Миргородська, вул.Олександра Невського, вул.Пам’ятна, вул.Піхотинців, вул.Сировця: 21-88; вул.Сугака, вул.Тіниста, пров.Водіїв, шосе Криворізьке, військова частина;
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Марчук Олег Миколайович,1970 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «Консалтінгова компанія «Мартекс груп»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Гончаренко Наталя Вікторівна,1973 р.н., освіта: Вища, Заступник голови Регіональної організації Політичної партії «Опозиційний Блок» в Дніпропетровській області
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Файфер Сергій Миколайович,1984 р.н., освіта: Вища, Директор Комунальне підприємство «Житлового господарства Самарського району» ДМР
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Якимов Олександр Васильович,1977 р.н., освіта: Вища, Фізична особа-підприємець
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Глоба Василь Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, Президент ПрАТ «Дніпропетровський хлібзавод № 9»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Вороной Денис Леонідович,1976 р.н., освіта: Середня, Фізична особа-підприємець
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Боровенський Руслан Юрійович,1975 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Собко Олександр Миколайович,1956 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «КОНСТАНТА»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Токовенко Ігор Володимирович,1991 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Денисенко Антоніна Миколаївна ,1960 р.н., освіта: Вища, Директор Товариство з обмеженою відповідальністю "Майстер Інвест"
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Волошин Руслан Олександрович,1985 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Гармаш Валерій Валерьович,1985 р.н., освіта: Вища, Менежер фірми "Єнеготрейд"
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Малерик Ярослав Павлович,1970 р.н., освіта: Вища, Настоятель Свято-Духівського храму Української православної церкви Київського Патріархату
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Маренець Олександр Сергійович,1992 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі