Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №57
бульв.Рубіновий: 8-12; вул.Комунарівська: 11; пров.Людмили Сталь: 3-5; ж/м Комунар: 5А-5В, 5П; бульв.Рубіновий: 5-6; вул.Братів Трофімових: 22-24Б; вул.Комунарівська: 7; вул.Комунарівська: 12-14; вул.Шелгунова: 8-15; вул.Комунарівська: 10; вул.Шелгунова: 2Б-5; ж/м Комунар: 5Д-5Н, 5Т-22А; вул.Братів Трофімових: 32-34; вул.Комунарівська: 24-30; вул.Шелгунова: 21;
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Галілей Анатолій Степанович ,1965 р.н., освіта: Вища, Комерційний директор ВКФ «Будівел»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Паськов Олег Михайлович,1949 р.н., освіта: Вища, Пенсіонер
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Юнаш Юлія Володимиівна,1979 р.н., освіта: Вища, Завідувач сектору поточного ремонту Управління житлового господарства Дніпроптеровської міської ради
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Волокітіна Наталія Юріївна,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «Модиус-плюс»
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Козлов Юрій Романович,1967 р.н., освіта: Вища, Головний інженер ТОВ «Гражданпроект»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Лебединський Олег Геннадійович,1976 р.н., освіта: Вища, Фізична особа-підприємець
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Будянська Аліна Павлівна,1991 р.н., освіта: Вища, провідний інженер-конструктор Південно-східного РЦ СФД
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Турчин Ігор Володимирович,1958 р.н., освіта: Вища, Голова Дніпропетровської міської спілки «Союз Чорнобиль України»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Дзюба Наталія Григорівна,1995 р.н., освіта: Вища, Механік-радіотелефоніст окремої чоти «Карпатська Січ» 93 ОМБр Збройних сил України
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Прохоров Олександр Вадимович,1983 р.н., освіта: Вища, Генеральний директор Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія Альбіон"
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Бродський Роман Борисович,1986 р.н., освіта: Вища, Начальник відділу постачання ТОВ «Дніпробетон»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Муравський Юрій Станіславович,1983 р.н., освіта: Середня спеціальна, Водій на Хлібзаводі №10
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Даценко Олександр Анатолійович,1968 р.н., освіта: Середня спеціальна, Директор Приватне підприємство “Ляна”
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Маліч Назар Миколайович,1988 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Маяк Євгеній Сергійович,1986 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі