Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №59
м.Дніпропетровськ – пров.Парусний: 9-13; пров.Штурманський: 1, 7; вул.Гідропаркова: 11; вул.Моніторна: 10; вул.Братів Трофімових: 62; вул.Гідропаркова: 15-17; вул.Моніторна: 5, 7; вул.Гідропаркова: 1-9; вул.Набережна Заводська: 213, 213А; вул.Метробудівська: 4; ж/м Парус: 1, 1Б-6; пров.Парусний: 6-8; пров.Штурманський: 5; ж/м Парус: 1А;
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Хозін Дмитро Сергійович,1985 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Начар’ян Наталія Олександрівна,1972 р.н., освіта: Вища, Начальник відділу по організації контролю виконання рішень міської ради та її органів департаменту забезпечення діяльності міської ради – апарату Дніпропетровської міської ради
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Переяслав Денис Володимирович,1981 р.н., освіта: Вища, Начальник відділ Товариство з обмеженою відповідальністю МК «ЮГ»
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Закора Неля Миколаївна,1963 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Козар Володимир Васильович ,1980 р.н., освіта: Вища, Заступник начальника дільниці з організації торгівлі ТОВ КП «Центральний ринок»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Большаков Євген Володимирович,1973 р.н., освіта: Вища, Фізична особа-підприємець
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Корнілова Тетяна Олександрівна,1986 р.н., освіта: Вища, Маркетолог ТОВ «Мурлін Діджітал»
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Іващенко Сергій Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ СП «Ліфтреммонтаж Дніпро»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Пучка Ганна Олександрівна,1983 р.н., освіта: Вища, Менеджер з реклами Товариство з обмеженою відповідальністю "Промолайнер"
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Цаберябий Олексій Миколайович,1982 р.н., освіта: Вища, приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» Борук Віталій Володимирович,1968 р.н., освіта: Вища, пенсіонер
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Горінін Роман Сергійович,1980 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Абальмасов Олег Олександрович,1974 р.н., освіта: Середня, Заступник директора з пасажирських перевезень ТОВ «Автотрансфер»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює Лисенко Вадим Іванович,1967 р.н., освіта: Вища, Директор Приватна фiрма «Діном»
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Чемерис Кристина Василівна,1980 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Мороз Олег Вікторович,1993 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі