Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №61
м.Дніпропетровськ – вул.Аграрна, вул.Білоцерківська, вул.Голосіївська, вул.Елеваторна, вул.Заозерна, вул.Івана Андрощука, вул.Кадрова, вул.Каракумська, вул.Коломенська, вул.Магістральна, вул.Новаторська, вул.Новгородська, вул.Олександрійська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Памірська, вул.Пензенська, вул.Столярна, вул.Таймирська, вул.Таращанська, вул.Тевосяна, вул.Транспортна, вул.Фонвізіна, вул.Хасанська, узвіз Самарський: 15, 17-28; вул.Масивна, вул.Механічна, вул.Молодогвардійська: 7-9, 39-102; вул.Сортувальна; вул.Булата, вул.Єлисєєвська, вул.Кренкеля, вул.Молодогвардійська: 10-31; вул.Нерівна, вул.Океанська, вул.Порцелянова, вул.Снігова, пров.Безимянний, тупик Океанський, узвіз Самарський: 7-14, 16; вул.Виставочна, вул.Горіхова, вул.Гречихіна, вул.Джамбульська, вул.Дніпробуду, вул.Дніпрогесу, вул.Жовтоводська, вул.Здоров’я, вул.Кокчетавська, вул.Наставників, вул.Пальмова, вул.Порт-Артурська, вул.Пролісків, вул.Пушкарська, вул.Томська, пров.Бабушкіна, пров.Джамбульський, пров.Дніпробуду, пров.Здоров’я, пров.Порт Артурський, пров.Пушкарський, пров.Томський; вул.Бехтерева: 1-4, 12-79; вул.Бузкова, вул.Винахідників, вул.Владивостоцька, вул.Гостинна, вул.Дитинства: 110-161; вул.Ковтуненка, вул.Кузнецова, вул.Мостобудівельників, вул.Немирівська, вул.Профспілкова, вул.Сержанта Литвищенка: 47-198; вул.Щоглова: 103, 107, 109, 111-115, 117, 119, 121-146; пров.Малосамарський, пров.Червонопролетарський; Комунальний заклад "Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня" Дніпропетровської обласної ради"; Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом"; Комунальний заклад "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради"
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Наконечний Юрій Іванович,1961 р.н., освіта: Відсутня, Голова правління Дитяча громадська організація «Дитячий юнацький клуб «ІСТА»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Сєрік Сергій Володимирович,1974 р.н., освіта: Вища, Начальник ремонтного цеху Приватного акціонерного товариства «Інтерпайп Дніпропетровський втормет»
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Клименко Вячеслав Васильович,1971 р.н., освіта: Вища, Директор Товариство з обмеженою відповідальністю «Міський диспетчерський центр»
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Сморчкова Юлія Володимирівна,1975 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Солоха Сергій Олексійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник директора Комунальне підприємство ДМР «Транспортна інфраструктура»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Духневич Сергій Петрович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор Приватного підприємства "Камелія"'
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Горбань Володимир Олександрович,1973 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ "Вижин-Плас- Юкрейн"
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Мєркова Вікторія Ярославівна,1978 р.н., освіта: Вища, Головний спеціаліст Відділу секретаріату Дніпропетровського міського голови
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Тимофєєв Анзорій Анатолійович,1964 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ «Техноінженірінг»
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Кравцов Олексій Іванович,1975 р.н., освіта: Вища, Завідувач відділення інфекційної патології Комунального закладу «Дніпропетровське обласне патолого анатомічне бюро»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Руденко Ігор Віталійович,1965 р.н., освіта: Середня спеціальна, Приватний підприємець
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Погорєлов Денис Миколайович,1985 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Карандак Юлія Володимирівна,1973 р.н., освіта: Незакінчена вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Нікитенко Віталій Миколайович,1980 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі