Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №62
м.Дніпропетровськ – вул.Автопаркова, вул.Дежньова, вул.Маршала Конєва, вул.Нагатинська, вул.Нижньогородська, вул.Норильська, вул.Окська, вул.Палісадна, вул.Піонерська, вул.Піщана, вул.Пономарчука, вул.Радіальна, вул.Фабриціуса, вул.Червонобогатирська, вул.Шереметьєвська, вул.Ярової, пров.Піонерський, пров.Фабриціуса; вул.Домодєдовська: 31-128; вул.Житня, вул.Маршала Гречка: 23, 25, 27-27А, 29, 33, 35-119; вул.Підгірна: 48-50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74-123; вул.Польова, вул.Халхінгольська, вул.Чаплинська: 124, 126, 128, 130, 132-132Б, 134, 136-138, 142, 144, 146, 150, 152-154, 156, 158-158А, 160, 164, 166, 168, 170, 172-172А, 174, 177-385; Садівниче товариство "Шиянка"; вул.Акацієва, вул.Білокам’яна, вул.Домодєдовська: 1-30; вул.Дубининська, вул.Зелена, вул.Каширська, вул.Любимівська, вул.Маршала Гречка: 1-21, 24, 26, 28, 32, 34; вул.Підгірна: 1-47, 51, 53, 55, 57, 59, 61-63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Спортивна, вул.Чаплинська: 2-123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139-141, 143, 145, 147-149, 151, 155, 157, 159, 161-163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; вул.Ялинова, пров.Дербентський; вул.Берсенівська, вул.Героїв-панфіловців, вул.Електрична: 21-21А, 23, 25-36; вул.Жовтнева, вул.Зеленоградська, вул.Кольська: 2-2З, 4, 6, 8, 12, 14, 16-44; вул.Крейсера ’Аврора’, вул.Прибережна, вул.Роторна: 14-16, 18, 20, 22; вул.Світанкова: 15-15А, 17, 19, 21; вул.Таманська: 18-24; пров.Прибережний; вул.Електрична: 9-19, 22, 24; вул.Кольська: 3, 5, 7, 9-11, 13, 15; вул.Космонавта Волкова: 13, 15-26; вул.Роторна: 2-12А; вул.Світанкова: 9-14, 16, 18-18А, 20, 22; вул.Станіславського: 11-15; вул.Таманська: 1А-17; вул.60-річчя Жовтня: 7-12; вул.Вознюка, вул.Гаванська: 11А-11Д; вул.Електрична: 3-7; вул.Кантемирівська, вул.Космонавта Волкова: 1-12, 14; вул.Світанкова: 2-8; вул.Станіславського: 1-5; вул.Таманська: 1; вул.60-річчя Жовтня: 1-6; вул.Адмірала Макарова, вул.Карагандинська: 1-9; вул.Лівобережна, вул.Немировича-Данченка: 2-22А; вул.Педагогічна, вул.Роторна: 17, 19, 21, 23-23Б; вул.Череповецька; вул.Дрогобицька, вул.Роторна: 25-27; вул.Рудниченка, вул.20-річчя Перемоги: 1-15, 30; Садівниче товариство"Придніпровець"; Комунальний заклад "Дніпропетровське дванадцяте територіальне медичне об’єднання" Дніпропетровської обласної ради"
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Чабаненко Ігор Павлович,1964 р.н., освіта: Вища, Директор – головний лікар ТОВ «Євросервіс Україна»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Тєрєхов Петро Вікторович,1970 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Андрющенко Анатолій Євгенійович,1968 р.н., освіта: Вища, Глазарувальник морозива Товариство з обмеженою відповідальністю «Ласунка»
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Лупандін Олександр Олександрович,1970 р.н., освіта: Вища, Заступник директора ТОВ «ЛЕКІ»
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Власенко Інна Вікторівна,1984 р.н., освіта: Середня спеціальна, координатор Громадська організація «Кредитний майдан»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Тітарєв Владислав Олександрович,1986 р.н., освіта: Вища, Менеджер по зв'язкам з громадськістю Футбольного клубу "Дніпро"
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Єфанов Анатолій Анатолійович,1967 р.н., освіта: Відсутня, приватний підприємець
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Козловська Людмила Володимирівна,1968 р.н., освіта: Вища, Заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Кучерявий Євген Володимирович,1988 р.н., освіта: Вища, Директор Комунального позашкільного закладу «ДСШ №7» Дніпропетровської міської ради
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» Усенко Сергій Олександрович,1965 р.н., освіта: Вища, Директор, Комунальне підприємство «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомості»
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Корольов Михайло Юрійович,1975 р.н., освіта: Вища, Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю «Океан-М»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Передістий Євген Віталійович,1985 р.н., освіта: Середня спеціальна, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі