Дніпропетровськ
Місцеві вибори 2015

Округ №63
м.Дніпропетровськ – вул.Академіка Корольова: 11-123; вул.Баштанна, вул.Вільногірська, вул.Волошкова, вул.Довженка, вул.Курська, вул.Лелеча, вул.Маячки, вул.Одинківська, вул.Орлина, вул.П’ятигорська, вул.П’ятихатки, вул.Соняшникова, вул.Трояндова, вул.Черемхова, пров.Квітневий, пров.Ромашковий; вул.Азербайджанська, вул.Академіка Корольова: 1-7; вул.Броньова, вул.Історична, вул.Лебедина, вул.Новобогородицька, вул.Новоміська, вул.Пристань, вул.Рильського, вул.Самарська, вул.Сержанта Литвищенка: 2-46; вул.Спогадів, вул.Стефаника, пров.Пристань; вул.Апостолівська, вул.Батуринська, вул.Гайова: 1-36, 37, 39-45, 47, 49; вул.Галана, вул.Гвая, вул.Гвая - Кожедуба, вул.Гур’ївська, вул.Дитинства: 1-109; вул.Кожедуба, вул.Тарасова: 1, 3, 5, 7, 9, 11-11А, 13, 15, 17, 21-39; вул.Туполєва, вул.Фіалок, вул.Човнова, вул.Щоглова: 1-102, 104-106, 108, 110, 116, 118, 120; пров.Апостолівський, пров.Гороховський, пров.Короткий, пров.Парковий, тупик Гайовий; вул.Автодорожна, вул.Біловодська, вул.Ветеранів, вул.Відпочинку: 50-135; вул.Гайова: 36А, 38, 46, 48, 54-110; вул.Зоопаркова: 64-120; вул.Керамічна, вул.Командира Юніна: 63, 65, 69, 71, 75, 77-114; вул.Липнева, вул.Мальовнича: 65-65А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111-178; вул.Миколаєва, вул.Північнодонецька, вул.Поповича, вул.Роз’їзна, вул.Романовського: 75, 77-77А, 79, 81-122; вул.Солов’їна: 41-70, 72-173; вул.Тарасова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20-20А; вул.Туркменська: 71-153; вул.Червнева, вул.Червоногірська, пров.Бакуніна, пров.Відпочинку, пров.Гайовий, пров.Стефаника, пров.Тарасова; вул.Анрі Барбюса, вул.Антарктична: 1-82, 84-86, 90, 92, 94, 96; вул.Бестужева, вул.Відпочинку: 1-49; вул.Дачна: 1-30; вул.Залізнична: 2-17, 19-21; вул.Зоопаркова: 1-63; вул.Командира Юніна: 1-62, 64, 66-68, 70, 74, 76; вул.Косогірна: 1-31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47-49, 51; вул.Мальовнича: 1-64, 66, 68, 70, 72, 74-74А, 76, 79-80, 82, 84-86, 88-92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108-110; вул.Маршала Тимошенка, вул.Оранжерейна, вул.Постишева, вул.Прорізна, вул.Романовського: 2-74, 76-76А, 78, 80; вул.Солов’їна: 1-40, 71; вул.Сонячногірська, вул.Таджицька, вул.Туркменська: 1-69; вул.Цілиноградська, вул.25 партз’їзду, Казарма 205 км; вул.Адлерська, вул.Активістів, вул.Антарктична: 83, 87-89, 91-91А, 93-93А, 95, 97-166; вул.Богородицька, вул.В’єтнамська, вул.Ворошиловградська, вул.Дачна: 31-332; вул.Естафетна, вул.Залізнична: 18, 22-74; вул.Календарна, вул.Косогірна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52-121; вул.Листопадна, вул.Луцька, вул.Марійська, вул.Маршала Жукова, вул.Олешківська, вул.Петровського, вул.Прохорова, вул.Псковська, вул.Таврійська, вул.Чебоксарська, пров.Дачний, пров.Марійський, пров.Маршала Жукова, пров.Ягідний
Карта дільниць
Кандидати
Партія Лідер списку Кандидат
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Примаков Каміль Юрійович,1986 р.н., освіта: Вища, Віце-президент, Національний Олімпійський Комітет України в Дніпропетровській області Редін Іван Миколайович,1975 р.н., освіта: Вища, В.о. помічника командира полку із матеріального забезпечення ППСМОП «Дніпро-1»
Політична Партія "Опозиційний блок" Вілкул Олександр Юрійович,1974 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Хохба Олена Тарієлівна,1983 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант народного депутата України в Апараті Верховної Ради України
Політична партія "Наш край" Булавка Галина Іллівна,1953 р.н., освіта: Вища, Виконуюча обов’язки Дніпропетровського міського голови , секретар Дніпропетровської міської ради Малишко Олег Олегович,1971 р.н., освіта: Вища, Начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Жовтневий районний військовий комісаріат м. Дніпропетровська
Радикальна партія Олега Ляшка Лященко Сергій Вікторович,1974 р.н., освіта: Вища, Помічник-консультант Народного депутата України у Верховній Раді України Сморчков Віктор Володимирович,1971 р.н., освіта: Середня спеціальна, Фізична особа-підприємець
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Чеберда Олексій Григорович,1970 р.н., освіта: Вища, Рябий Ігор Миколайович,1969 р.н., освіта: Вища, Начальник лівобережної станції аерації КП ДМР «Дніпроводоканал»
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" Філатов Борис Альбертович,1972 р.н., освіта: Вища, Народний депутат України Семчук Юрій Йосипович,1964 р.н., освіта: Вища, Старший викладач Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля
Партія "Справедливість" Мазур Валерій Григорович,1976 р.н., освіта: Вища, Директор Південно-східного РЦ СФД Чорна Наталія Володимирівна,1984 р.н., освіта: Вища, Юрисконсульт Придніпровський енергобудівний технікум
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" Крупський Анатолій Федорович,1958 р.н., освіта: Відсутня, перший заступник міського голови Григорук Олексій Петрович,1964 р.н., освіта: Вища, Начальник медичної служби ДП «Придніпровська залізниця»
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Дорофєєв Максим Анатолійович,1977 р.н., освіта: Вища, Заступник комерційного директора ТОВ «ЕЛІТ-ФАРМ» Григор’єва Тетяна Федорівна,1954 р.н., освіта: Вища, Пенсіонер
Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Хмельников Артем Олександрович ,1981 р.н., освіта: Вища, Старший викладач кафедри психології та гуманітарних дисциплін Дніпропетровська філія Вищого навчального закладу міжнародний університет розвитку людини "Україна" Кублік Марія Михайлівна ,1979 р.н., освіта: Середня спеціальна, тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИ" Ступак Іван Іванович,1960 р.н., освіта: Вища, пенсіонер Оржеховський Микола Францевич,1963 р.н., освіта: Вища, Староста Свято -Покровський освітній комплекс
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Васильченко Олена Володимирівна,1973 р.н., освіта: Вища, Директор по виробництву Товариства з обмеженою відповідальністю «МАКРОТЕКС» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія Республіканська платформа Філатов Владислав Ігорович,1965 р.н., освіта: Вища, Приватний підприємець Гаврилов Олег Олександрович,1993 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНА КРАЇНА" Козіна Юлія Іванівна,1980 р.н., освіта: Вища, Офіс-менеджер Товариства з обмеженою відповідальністю «МАСЛО ТРЕЙД» не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Партія "Громадська сила" Краснов Загід Геннадійович,1965 р.н., освіта: Вища, Голова Наглядової Ради Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Білий Максим Ігорович,1983 р.н., освіта: Вища, Заступник начальника управління, Державне Земельне Агентство у Новомосковському районі Дніпропетровської області
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Хмельницький Олег Вікторович,1968 р.н., освіта: Вища, тимчасово не працює не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Громадянська позиція" Кургузов Юліан Вікторович,1963 р.н., освіта: Вища, Директор ТОВ ТПГ «Вершина» Бойко Ігор Михайлович,1965 р.н., освіта: Вища, Тимчасово не працює
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Національна демократична партія України" Кучерук Сергій Миколайович,1977 р.н., освіта: Вища, Директор ПАТ "Електроважхімпроект" не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Відродження України" Крупський Анатолій Миколайович,1967 р.н., освіта: Середня, Тимчасово не працює Плахотнік Олег Вадимович,1995 р.н., освіта: Середня спеціальна, Тимчасово не працює
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі
Політична партія ДемАльянс (Демократичний альянс) Романюков Артем Валерійович,1983 р.н., освіта: Вища, Голова правління ГО ”Платформа Громадський контроль” не прикріплено жодного кандидата в окрузі